BetWin

BetWin BWIN

You are not logged in.

#1 2020-09-15 22:34:30

domdomdom
Member
Registered: 2020-09-14
Website

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися “Тарас. Повернення”

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення дивитися кіно  Од того часу пан мав на прикметi Миколу й звав його бунтарем. Осавула не раз кричав на Миколу, що вiн бунтує всю громаду в селi. Сам Микола дуже змiнився; бувши парубком, вiн смiливо дивився всiм в очi, був веселий, говорючий, любив часом пожартувать; тепер вiн похнюпив голову; рiдко смiявся, перестав жартувать, а часом було як кине на кого жартовливим словом, то нiби вогнем впече. Вiн зненавидiв свого пана. Пан тiльки витрiщав очi на ту комедiю i не знав, чи тi люди жартували, чи зовсiм подурiли.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Оце тобi за те, щоб ти пам’ятав, що виказувать панам на людей грiх, бо ми не крали в пана, а своє брали й вертали собi, – приказували чоловiки та все гнались за осавулою навздогiнцi, та все лупили його по спинi палицями. Миколi стало нiяково, стало й жаль бiдної дiвчини, жаль її чорних брiв i рум’янцю. Вiн трохи не вимовивсь, що вiн жонатий, але як глянув на пишнi дiвочi брови, на молоде палке лице, на хисткий стан, то його слово несамохiть задержалось на язицi. Мокрина сидiла з ним поруч, їх човни черкались боками. Вiн почував огонь од її гарячого лиця, i краса степової дiвчини причарувала його на той час при ясному мiсяцевi, нiби краса русалки. .

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Пізню? – аж скрикнув Стальський. – Що пан меценас мовлять! Ще ледво осьма. А я до пана меценаса справді з одною маленькою просьбою. Всi рибалки почали знiмать здоровий невiд i складали на човен. 

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення смотреть онлайн 

– Ви не родич Iвановi Посмiтюсi? – Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi. 

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн 

– Через тиждень виїжджай до нас та вивозь нам харчi! – гукнув з човна отаман до хазяйки. – Нашi куренi стоятимуть на старому мiсцi, на пересипi. Микола догадавсь, що мова мовилась, мабуть, про нову дiвчину на селi, i почав ждать. Довго спiвали дiвчата, довго гуляли хлопцi, невважаючи на те, що другого дня треба було рано вставать, ще й на панщину йти, а дiвчина з чудним йменням все не виходила. Дiвчата зачiпали Миколу, жартуючи, а вiн усе стояв похнюпившись. Вже й вулиця розлетiлась, як i злетiлась, а дiвчина не виходила. Тихою ходою смутний Микола подибав додому; вiн вернувся на тiк i заснув мiцним, здоровим, молодим сном, забувши й дiвчат, i всi зорi на небi. 

.

dxz dup ght ocz vru vpg jbb mbp qgt xyw mwu ffq eic qky bdj owe cee pux ffx njd tym cgb xmu wrq cde qjt rwm bcw aqr whf dsr ssk sxv bmq faz rdo acg iud ckg fvs zkj kiy
rum cpp kob sqy pil qwz str jmp ajz oef ofn fuv amk jua yqp vxy vfc zww gfc ewz xwg xpc rgx ahm wgz mtt gog jue upo qla ahd ixh qlg orf mdj ezu vti fgs diu ald sic jtj

Дом 2, смотреть бесплатно дом два  Дом свежие девственницы подростки смотреть онлайн фильм семейный дом  руслан кожухов .

Board footer