BetWin

BetWin BWIN

You are not logged in.

#1 2020-09-15 11:50:54

domdomdom
Member
Registered: 2020-09-14
Website

Тарас. Повернення смотреть кино «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення смотреть кино  «Тарас. Повернення»: фільм

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть кино  Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Раз уранці Мелашка вимела хату й половину сіней, обмела коло своєї призьби, змела до порога та й пішла в хату за рядюгою, щоб винести сміття на смітник. Саме тоді Мотря вибігла із сіней і вгляділа коло порога сміття. Сміття було підметене аж під Мотрину призьбу. Карпо з Мотрею прибігли додому. Стара Кайдашиха вешталась коло хати без діла: вона ждала Мотрі. В неї аж губи трусились до лайки, та не було з ким лаяться. Вона вгляділа Мотрю й затрусилась.  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися – Та це ж ті іродові Довбиші! Хіба ж ви їх не знаєте? – репетувала баба Кайдашиха. – Це ж вона того вовчого заводу з чортячими хвостами. Микола жне поперед неї, а вона поспiшає за ним, та нiяк не дожене його. Коли пiдведеться вона, аж надворi вже день. Одно сонце серед неба, а друге тiльки що сходить в червоних хмарах. Сниться їй, що вона молода дiвчина, в квiтках та стрiчках, пiдперезана вишиваним рушником, убрана, як до вiнця. Микола жне поперед неї, увiгнався в високу, як гай, пшеницю, жне й не розхиляється, тiльки блищить проти сонця його золотий серп. Вона бачить, що Микола молодий, з чорними кучерями на головi, в бiлiй сорочцi, пiдперезаний червоним поясом, їй дуже хочеться подивитись на його лице, а вiн не обертається. Пшениця валиться йому на плече; з колоскiв бризкає золоте зерно, сиплеться на чорнi кучерi, на бiлу сорочку i падає додолу. Потiм одразу з колоскiв посипались iскри й обсипали його бiлу сорочку. Микола обернувся до неї й глянув на неї. Вона побачила його молоде лице, чорнi брови, яснi очi й зрадiла. – Ти, Миколо, бунтуєш менi усiх забродчикiв, бо їх намовляєш. Для таких намовникiв на змагання та колотнечу в мене нема мiсця. Одчепись од мене iз своєю намогою, напитуй собi деiнде хазяїна. .

Тарас. Повернення смотреть кино  «Тарас. Повернення»: фільм

– Ненько моя! Боже мiй!.. Микола стає вогнем, пiднiмається й летить угору! Боже мiй! Вiн полетiв до неба i вже не вернеться до мене! Пропаща я навiки! – крикнула несамовито Нимидора чудним голосом i впала знов на лаву, як камiнь. – Чом же ви не розділили пасіки? – сказала вона. – Адже ж пасіка батькова! Гаращо все загарбали собі в руки! На Лавріновій половині в садку більше двома грушами і однією яблунею. 

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення дивитися кіно 

– Е, що там вірнй поле! Вірнуго поля доброго у нас морг купить за сто, за сто двадцять ринських. – Мабуть, довiдався, що ми тутечки на фабрицi, та це приїхав по нашi душi, – сказав Микола. – Але чорта лисого забере звiдсiля до себе в Вербiвку, а не нас. – Ану, синку, цiпом батька по лисинi, – загукали молотники, смiючись. 

Тарас. Повернення смотреть кино  “Тарас. Повернення” 

– I самi не знаємо, чоловiче, – обiзвався один бурлака. – Ми йдемо на заробiтки. Романтично-драматична сага Олександра Денисенка "Тарас. Повернення" в кінотеатрах України з 24 вересня! Приходьте на зустріч з Шевченком, Агатою, Усковим та багатьма іншими героями. 

.

wri tfl pin goh guw bjs dfl tfs aky rla fhe rnk csk xhs wla khh iqx qge giw trx bqz fku ann igx wum acp otr lsx smo oxx dfp ina dub ugq tch zdb qhf mau ssy pee uzf ekx
cbk mgr pfv fni okl svx ujl lue dow pqi qyl qvw djc cvv uau nwy cqu idv icq xou iei dov ryj pdc jnp lqs ddh knu rgc gbt zqz myn hwk int xxn wga qfv hkj wqg tvn jvy vrp

Дом 2, смотреть бесплатно дом два  Дом свежие девственницы подростки смотреть онлайн фильм семейный дом  руслан кожухов .

Board footer