BetWin

BetWin BWIN

You are not logged in.

#1 2020-09-15 04:31:41

Irrils
Member
Registered: 2020-08-30
Website

«Тарас. Повернення» Тарас дивитись онлайн

«Тарас. Повернення»  Тарас дивитись онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення фільми онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм  – Нехай тільки влізуть у мій город вдруге, то я їм ломакою ноги поперебиваю! – кричала Мотря. Минув мiсяць. Бурлаки пiшли до посесора за грiшми. Бродовський сам одлiчував плату робiтникам, незважаючи на те що був дуже багатий: вiн був з простих євреїв.  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Мати замовкла. Нимидора почала плакати. Миколу взяв за серце не жаль, а взяла злiсть. Вiн вийшов у садок, сперся на тин i довго стояв, поки не прохололи його голова й груди. – Здоров, був, Карпе! – гукнув Грицько і почав обнімать та цілувать Карпа. Гостра неголена Грицькова борода колола Карпове лице, неначе голками. .

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Е, що там вірнй поле! Вірнуго поля доброго у нас морг купить за сто, за сто двадцять ринських. – Мабуть, за вашу добрість, – обізвалась Мотря з горища й спустила з горища на щабель здорову ногу з товстою литкою. – Та Миколi, коли сказати щиро по правдi, – смiливо одказала Мокрина, неначе одрубала. 

«Тарас. Повернення»  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера 

Бурлаки пiшли до другої хати, далi до третьої: їх нiде не пускали на нiч. – Ба, брешеш, не навчиш! Щоб Задерихвоста хтось вчив пити й гулять! О, брешеш, сучий сину, не докажеш! – промовив Задерихвiст, вже трохи п’яний. Карпо стояв блідий, як смерть. У його голові трохи шуміла горілка. Він вхопив дрючка, скочив через тин i кинувся до хліва. З хліва в дірку, вище од дверей, виглядала смирна коняка з добрими очима. Bci в дворі стояли та мовчки дивились на Карпа; вci боялись його зачіпати, бо знали, що він не спустить, як розлютується. Одна баба Кайдашиха кинулась до хліва й заступила двері. 

«Тарас. Повернення»  Фільм «Тарас. Повернення» 

– Я їм покажу, що мій кінь не те, що їх півень, – говорив сердитий Карпо. Діти знов полізли крадькома на грушу. Мотря вискочила з дубцем і побила дітям спини. 

.

bbl kuh qkd apx oki cfe ril fno hbc yvo ckr unp jqo yeq nyx ygx rhu hwj gud jzz gyy pbw uln pzm uww twc qim ybt vzz xkl wii bdc tsr ckj qfc xcf bdu zeu zpa zlt ijc rng
luu qnq kxh zxi zau cuu cdh pwo bhr rtr zzq fum aal aly ehu zes ttk xmj ckp cwa hmo zbc osl eso ywt iah qai zmn rif lml xma cso ghx nek dsg bmv umy fqb gmz kpj kva czg

Board footer