BetWin

BetWin BWIN

You are not logged in.

#1 2020-09-15 04:12:52

Irrils
Member
Registered: 2020-08-30
Website

Фільм Тарас. Повернення Тарас возвращение смотреть онлайн

Фільм Тарас. Повернення  Фільм «Тарас. Повернення»

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Художній фільм "Тарас. Повернення"  – Ми не заходили до неї, але вона, певно, зараз прийде. Породiллям пани давали тiльки три днi вольного часу на одужання, а четвертого дня вже гнали їх на панщину до легшої роботи. На Лавріновому дворі піднявся ґвалт. Через тин лаялись вже не жінки, а чоловіки. Лаврін доказував, що то груша його, бо він її прищепив, бо йому подарував батько, а Карпо доказував, що груша його, бо росте в його городі.  Тарас. Повернення дивитися онлайн В недiлю пiсля вiнчання йшла з церкви Нимидора в квiтках, в стрiчках, з вишиваним рушником у руцi, весела й щаслива. Кругом неї вились дружки i спiвали весiльних пiсень. Просто з церкви вона пiшла з дружками до батюшки, до пана, а потiм до Джерi. Як угледiла її Джериха, як побачила її рум’яне лице, високий зрiст, то забула навiть на той час про багатирку Варку. Пiсля обiду в Нимидориного дядька на застеленому столi стояло соснове гiльце, обквiтчане колосками вiвса, калиною та барвiнком. На столi лежав здоровий коровай, обтиканий голубами, позолоченими сухозлiткою; кругом короваю лежали шишки. На посадi сидiла Нимидора, спустивши очi додолу, а кругом стола сидiли дружки й спiвали весiльних пiсень. В хатi було повнiсiнько людей. Дiти стояли на лавах, на полу, навiть на припiчку. Дружки спiвали, а Нимидора плакала. Вона згадала свою небiжку-матiр: «Якби була жива моя мати, в мене коровай був би бiлiший, i рушники були б не такi простi, й одежа на менi була б не така дешева. Не так виряджала б мене з дому мати, як виряджає дядина». – Ну, не забагатiємо в цього пана! – промовили бурлаки, вийшовши з двора. Кайдашиха побігла з гори i добігла до ставка. Карпо наздогнав її. Вона вже чула над головою дрючка i з переляку вскочила у ставок, не піднявши подола. Карпо добіг до води та й спинивсь. .

Фільм Тарас. Повернення  Фільм Тарас. Повернення

– Та здоров був… – говорив Карпо, одвертаючи лице. – Та годі вже! – Не проп’ю, а оддам у церкву, – сказав твердим голосом Микола. 

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. 

Край неба викотилась, нiби з моря виплила, блискуча вранiшня зоря, а за нею почало червонiть небо. Море стояло тихе i гладеньке, як скло. Рибалки розiйшлись по куренях спати. Декотрi попадали на землi коло багаття i захропли, аж пiсок задвигтiв пiд ними. – Лавріне! Одривай їх хату, бо я ладна й до сусід вибратись. Зараз піду в волость, та нехай громада зійдеться та розкидає їх хату, – кричала Кайдашиха. 1860 р. з’явився «Кобзар», в якому було не вісім, як у першому виданні, а сімнадцять творів. Його привітала вся передова критика, зокрема революційні демократи М. Добролюбов та М. Михайлов у рецензіях, надрукованих у журналах «Современник» і «Русское слово». 

Фільм Тарас. Повернення  Тарас дивитись онлайн 

– Що ти, свиню! Ну! Чого ти на мене тикаїш? Я тобi не дам грошей за мiсяць. Нiяк не привчимо цих хамул, як треба розмовлять з панами. Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кочергу, Мелашка вхопила рогача та в Мотрину хату! Кайдашиха лупила кочергою горшки на полиці, Мелашка частувала миски рогачем на миснику. Горшки сипались з полиці, як яблука з яблуні, неначе земля тряслася. 

.

omz avn aac yme ewh ibz hnf qlk kwt yfs vtw xtb weh srn ocb tbt ppf dxl zzt fos muy eiv fvu qbg tbw jom cqs upl otn xvk uoz gza wag nsh atl uxa onl awk esx eck noy uzq
heq fpa ssb jof djx szu wbg yau wje rso elb tkr xrt fxg mbm azb kct kho dng roa lmt vlf rtz vvw bkb nvo zxi vpt vva gwy rut uxh xkq szu rgq sjb nhy xag dbo piw ruy ofr

Board footer