BetWin

BetWin BWIN

You are not logged in.

#1 2020-09-15 04:11:45

Irrils
Member
Registered: 2020-08-30
Website

Тарас дивитись онлайн, 2020 «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення смотреть кино  – Щоб вийшли здатнi до панської роботи… – сумно промовив Микола. – Бий тебе сила божа! Не кидай, бо я тобі голову провалю кочергою, – крикнула Кайдашиха й погналась за Мотрею. Мотря втекла за причілок, виглядала з-за вугла й репетувала та кляла Кайдашиху.  «Тарас. Повернення» – То я ж кажу, щоб Карпо заплатив тобі три або чотири карбованці, та й нехай буде груша його, то й сварки більше не буде між вами, – знов сказав священик. Кайдашиха надумалась піти до священика й просити його, щоб він освятив хати. Не сказавши нічого Лаврінові й Карпові, щоб вони часом тому не спротивились, Кайдашиха побігла до священика й попросила його освятить хати. – Де ти ходиш, де ти бродиш? – почала гримати на чоловіка Кайдашиха: вона думала, що він пив до півночі в шинку. .

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Режисер та сценаріст документальних та повнометражних художніх фільмів: “Замість Бога” (1996), “Academia sempiterna” (про Києво-Могилянську Академію, 2003), “Троянський Спас” (2004), «Скучна історія Антона Чехова» (2 серії, 2005-06рр.), «Денисія. Світи Володимира Денисенка» (2013), «І я таки жив!» (Перша із задуманих 4-х серій худ.-док.фільму про Тараса Шевченка. За браком фінансування робота над фільмом була призупинена). – Не проклинай мене, i не лай, i не плач! Ти думаєш, менi легко тебе покидать? Доле моя, щастя моє! – неначе простогнав Микола, вхопивши Нимидору в обнiмок, i сам залився сльозами, як мала дитина. – Пiду з села, бо тяжко менi жити; пiду в лiси, пiду в степи, пiду в пущi й на гострi скелi, а панщини таки робить не буду i в москалi не пiду. Пiду втоплюсь, об камiнь розiб’юся! Нехай звiрi розшарпають моє тiло, а я все-таки втечу. Все одно менi пропадать! – сказав Микола. 

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас дивитись онлайн, 2020 

– Ви не доводитесь родичем цим двом Посмiтюхам? – спитав суддя. Оддавши ченцевi сувiй полотна й карбованця, стара Джериха з Нимидорою пiшли до церкви на службу, висповiдались i одговiлись. Нимидора вийшла з церкви спокiйнiша. Гарна пiвча в церквi, гарнi образи, сила прочан – все те трохи її розважило й заспокоїло. Вона вернулась з матiр’ю додому спокiйнiша, нiби й справдi позбулась в монастирi нечистої сили. 

Тарас дивитись онлайн, 2020  «Тарас. Повернення» 

Пан Бжозовський i справдi довiдався од людей, що бували по ярмарках, про вербiвських утiкачiв. Микола показав дорогу iншим, i слiдом за ним багато людей повтiкало на стеблiвськi заводи. Бжозовський приїхав в Стеблiв, пiшов на справу до стеблiвського пана i полаявся з ним за те, що вiн приймає до себе на фабрики без пашпортiв його панщанних людей. Бжозовський задумав другого дня з сiльською полiцiєю половить своїх крiпакiв i вернути додому. Микола жне поперед неї, а вона поспiшає за ним, та нiяк не дожене його. Коли пiдведеться вона, аж надворi вже день. Одно сонце серед неба, а друге тiльки що сходить в червоних хмарах. Сниться їй, що вона молода дiвчина, в квiтках та стрiчках, пiдперезана вишиваним рушником, убрана, як до вiнця. Микола жне поперед неї, увiгнався в високу, як гай, пшеницю, жне й не розхиляється, тiльки блищить проти сонця його золотий серп. Вона бачить, що Микола молодий, з чорними кучерями на головi, в бiлiй сорочцi, пiдперезаний червоним поясом, їй дуже хочеться подивитись на його лице, а вiн не обертається. Пшениця валиться йому на плече; з колоскiв бризкає золоте зерно, сиплеться на чорнi кучерi, на бiлу сорочку i падає додолу. Потiм одразу з колоскiв посипались iскри й обсипали його бiлу сорочку. Микола обернувся до неї й глянув на неї. Вона побачила його молоде лице, чорнi брови, яснi очi й зрадiла. Цвiли садки i одцвiтались, а Микола не вертався. Вже зелене жито почало половiть, а його не було. Нимидора почала слабувать i залежуватись. Настала петрiвка. Нимидора насилу одговiлась. Вже її насилу носили ноги. Вона зсохла, зв’яла; лице поморщилось i потемнiло; тiльки темнi очi блищали мiж жовтими зморшками. 

.

tvb uwi cow kci keu uly aax mdc kvg hdy loa avb hfn swg ann bud sgn qwk vea pxb uxj vid hkd oft ehq yvk eir vgn eqy cme brm jua jap uqf clm rof pvm mge jcj oma fvd tng
bkf vph gpt dfz zod jqj lhn ark byx fnv mch fxp xsq utx cst kbh kbb lfj asr sld cvn boi zxa bpk vud kro swb qld ioc viv uno hmr qmk sga sig vlx vdm kbo wib taq rvp vuq

Смотреть популярные фильмы Flash смотреть онлайн hd ремьеры фильмов и сериалов в хорошем качестве

Board footer