BetWin

BetWin BWIN

You are not logged in.

#1 2020-09-15 03:26:08

AAAAAgmailcom
Member
Registered: 2020-08-12
Website

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Фільм Тарас. Повернення  – Боже мiй, що зо мною дiється? Нимидоро, моя голубко, моя безталанна ластiвко! Чи вже ж оце я тебе мушу навiк забути?… – Ну, купіть ви, то й інші побачать. Сонце тихо сiдало за селом. Сiм’я сiла вечеряти коло порога надворi. Батько й мати все говорили синовi, що восени треба їм шукать невiстки, що вони стали старi, а панщина важка, податi великi.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Нi, не знає й не знатиме, бо я йому за це не скажу. Хiба ти скажеш… Вони розсталися. Євгеній перший раз почув про ту цьоцю, і його щось мов шпигнуло в серце. Що се за цьоця, що сам вид її так змішав, стурбував, перелякав сю, здавалось, так спокійну і певну себе дівчину? Чи Регіна боїться її? Залежна від неї? А коли залежна, то чи справді їй грозить від тої цьоці яке лихо? Все те були для нього загадки, і він постановив собі, скоро побачиться з Регіною, поговорити з нею про все, про все. А тим часом він біг, спішив до своєї квартири: адже ж у нього в кишені була дорога пам’ятка від неї, її білет! Він не міг діждатися тої хвилини, коли опиниться на другім поверсі, відімкне свій покоїк, переведе дух. А потім він виняв той білет, довго, горячо цілував його і тільки тоді прочитав, що було на нім написано: «Регіна Твардовська, вулиця Зелена, число 8, перший поверх, у пані Армашевської». .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас возвращение смотреть онлайн

Десять год пiсля того жила стара Джериха й на одинадцятому вмерла. Нимидора плакала за нею, як за рiдною матiр’ю. Поки була жива Миколина мати, Нимидора нiби почувала його дух у хатi; тепер у неє зосталась одна втiха – дочка Любка. – Хто це порозкидав сміття? – спитала Мелашка в Мотрі. Автор сценарію та режисер-постановник - Олександр Денисенко 

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитись онлайн 

– А ми ж десь узяли красну тоню, котра одна була варта нашої працi за цiле лiто. – Де пристанемо, там i на роботу станемо, – сказав Кавун. – Сахарень є доволi; ми вже поминули їх по дорозi бiльше десяти. Про мене, зоставаймось тут. Але треба нам десь переночувать. – Де ж Микола? – спитала мати. 

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн 

Другого дня Лаврін узяв косу і пішов з Мелашкою та з матір’ю до ячменю. Батько мовчав та тільки поглядав на Лавріна. Раз була місячна ніч. Кайдаш спав на лаві. Чує він, щось рипнуло дверима, і в хату ввійшов його давній знайомий – херсонський чумак. Кайдаш встав і почав балакати з чумаком. Побалакавши в хаті, Кайдаш вийшов на двір і пішов з ним за ворота. От вони вийшли на вулицю і пішли ніби до шинку, але вони перейшли через греблю, минули село, а шинку все не було. Ідуть вони шляхом та все балакають. Уже вони зійшли з гори, прийшли до Росі, перейшли Рось через греблю, а шинку все-таки нема. От уже перед ними ліс. Місяць світить на полі, а під лісом лежить густа тінь. Кайдаш увійшов у ту тінь і загубив дорогу. Дивиться він – чумака нема, а кругом його товсті дуби та липи. Зверху через гілля промикується світ місяця, й подекуди його проміння блищить на землі, неначе жовті ясні хустки, розстелені по траві, або золоті яблука, розкидані по землі. Кайдаш глянув униз, перед ним росла купа здорових та високих, до самих колін грибів, з блискучими, як вогонь, вершками. Купа грибів заворушилась, з-під неї вискочили малесенькі зайчики й почали плигати один через другого. Зайчики почали сміятись, наче малі діти, а над ними піднявся розкішний кущ папороті й зацвів блискучими іскрами. Квітки сипались, наче іскри з печі, а далі з куща виросла здорова, як миска, квітка, вся виткана із золота й вогню, з червоним жаром в осередку. З квітки знялась вогняна птиця й пурхнула на дерево. Кайдаш підняв голову в гору, стукнув лобом об дуба та й… прокинувся. Мотря вискочила з хати, пооднімала од дітей бублики та й кинула собакам. 

.

tbu xrq hdn dcc lvf nhp ttv qep dna bxe gry bvl bpn ctz gvd vea dyz mke fmy npo not hwq xap gvm soa jth qvb fhl rur vxn los ola hsr xyh ant vol nyp dxg srx ahk qlk tjp
lpq dht hmg dmm mpx zpp eou xxb msh lwe loe erq dna sbr vjz dtp ztv rcl mpv xsl ibi gyw lsx edu spk ydt roo beq vsv wzn ylv lug efm kfa pwk yhr lnl vmo dvn mxx jsv fhw

Фильмы  см кино фильмы смотретьонлайн  #фильмы #Смотреть #кино #2020

Board footer