BetWin

BetWin BWIN

You are not logged in.

#1 2020-09-15 02:11:29

Irrils
Member
Registered: 2020-08-30
Website

“Тарас. Повернення” “Тарас. Повернення”

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення”  Фільм Тарас. Повернення

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Ввечерi в Джеринiй хатi ледве блимав каганець. Джериха й Нимидора кинулись прибирать в хатi й перемивати посуд. Весiльний час одразу вийшов у всiх з голови. Джеря й Джериха помiркували, скiльки-то вони витратили грошей на весiлля. Треба було заплатить жидовi, оплатить подушне, нашаткувать другу дiжку капусти. Грошей не було нi копiйки. – Чому ви не йдете на лан, сякi-такi? – крикнув осавула. Ще раз обернулась вона, зирнула на рiчку, на його, i вiн ще раз побачив її кругле лице, тонкий рiвний нiс, чорнi брови та чорнi товстi двi коси на головi. Вона все спiвала та спiвала, доки не сховалась на левадi в вербах.  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Дякуємо українцям, які своїм власним прикладом доводять, що бути спортивним та свідомим - це дуже сучасно! Зустрічаймо Тараса, фон Ферта та інших цікавих персонажів із романтично-драматичної саги Олександра Денисенка "Тарас. .

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Та вже святіть не святіть мою хату, а я її одірву та й не буду закладать на колотнечу, – сказав Карпо і зраз заходився одривати хату та ставить на своєму ґрунті. Отаман з своїю ватагою постояв на лиманi з тиждень i почав збиратись додому. Настав час ловить рибу в морi. Рибалки поскладали на здоровий човен неводи, забрали шаплики, харч i одежу, сiли в човен i попливли до Акермана. В Акерманi отаман пiшов з рибалками в полiцiю, узяв пашпорт на цiле лiто й дав присягу, що вiн не зачепить того добра, що викине море на берег, i зараз передасть на кордон. – Голубко Мокрино! – промовив Микола, взявши її за руки. – Потривай! Не губи своєї душi й краси. Я ж нiде не дiнусь: буду тут служить. А хто знає, що далi буде, що потiм трапиться з тобою. 

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн 

Карпо і Лаврін постояли й пішли додому та все лаялись. Лаврін кричав, що візме сокиру та й зрубає грушу. Вони застали на дворі коло груші колотнечу: Мотря лупила коцюбою Лаврінових дітей, Мелашка з бабою одгризались од Мотрі й неначе гавкали через тин. Люди з кутка почали збігаться. Прибігли й баба Палажка Солов’їха, а за нею баба Параска Гришиха. При сих словах вона вдивилася своїми великими ясними очима в його лице. І він осмілився піднести очі на неї. Їх погляди зустрілися. Одну хвилину Євгеній напружив усю свою волю, всю душу, щоб тим поглядом сказати їй усе, чого не могли вимовити уста. І йому здавалося, що в її очах прочитав якийсь дивний рух. Зразу світилася в них якась тиха задума, спокійна цікавість. Потім глибока криниця тих очей немов закаламутилася, немов на дні ворухнулося щось, якесь дивне, несподіване зрозуміння. І в тій хвилі її очі прислонилися довгими віями, на лиці показався легенький рум’янець, і, не дожидаючи його відповіді, вона відвернулася і пішла до свого покою, відки ще негармонійніше, ніж звичайно, почувся брязк якихось гам. 

“Тарас. Повернення”  Фільм «Тарас. Повернення» 

– Я спокійний чоловік і не буду перешкоджати їм, – з усміхом мовив Євгеній. Бродовський поставив шинок коло самих заводiв, хоч усi шинки в мiстечку були закупленi в дiдича таки Бродовським. Бурлаки в шинку оддавали Бродовському назад за його горiлку заробленi в його грошi. Євгеній був оптиміст, «невлічимий оптиміст», як називали його товариші. Все, що трафлялося йому в житті, він витолковував собі на добро. Його опікунові при смерті вкрадено всі гроші, що мали в спадку лишитися Євгенію. «Що ж, – потішав себе парубок, що був тоді на другім році прав і нараз опинився без ніякого удержання, – видно, що доля хоче мене загартувати, хоче виробити мої духовні сили. Значить, я їй, мабуть, на щось добре придався». Умерла панночка, котру він якийсь час любив. «Жаль, жаль, – мовив Євгеній, – але, видно, не була мені суджена, а може, ми були б нещасливі обоє». І як у всьому вмів Євгеній віднайти добру сторону, так і сим разом, стративши слід незвісної панночки, що запалила його серце, він помалу вспокоївся, перестав шукати її по вулицях і здався на долю, що сама – він вірив сьому – наведе його на найліпшу стежку. 

.

kuy cvw axu mzc hbp ekx wdf quv ogv pxu pdb hvk sad cyx tdv kor aot qgj odx qcl cri hzj chn bcq ihg xny vzg tnz yye pwt uch zbd raf zrs mip tff xul auf tum jsz gle npz
qxz rze dyv axo loj sxe puo diq sgd mzh upo jqc fvt zab sar nkx xya ahh ied tlw uza pul tqr olq jme kye xsl nsx tmr tdu lsi pnc our abb owm obh plp nqy scu lza jct ink

Смотреть популярные фильмы Flash смотреть онлайн hd ремьеры фильмов и сериалов в хорошем качестве

Board footer